LatCredit atsauksmes

Atsaukmes, par LatCredit sniegtajiem ātro kredītu pakalpojumiem.

  • Saņemšanas laiks: 15min
  • Pirmais kredīts bez %: ja
  • Vecuma ierobežojums: 20-65
  • Max summa 1. reizē: 50-250 €

Latcredit atsauksmesPirmais kredīts bez procentiem: Pirmais kredīts līdz 250€ bez procentiem!

Procentu likme mēnesī: 10.00 %

Aizdevuma aktivizēšanas maksa: 0.01€

Aizdevuma summa: no 50€ līdz 500€

Kredīta aizņemšanās termiņš: 7-30 dienas

Darba laiks: katru darba dienu no 8:00 līdz 22:00 un brīvdienās no 10:00 līdz 20:00

Vecuma ierobežojumi: 20-65 gadiem

Aizdevuma pagarināšana: precīzu aizdevuma pagarināšanas summu iespējams pārbaudīt savā Latcredit.lv reģistrācijas profilā.

Aizdevuma saņemšanas laiks: 15 min

Soda sakcijas: ja kredīta atmaksa tiek kavēta, ir jāmaksā līgumsods 1% no kavētās kredīta summas, par katru kavēto dienu.

Aizdevēja konti: Citadele, DNB, Nordea, SEB un Swedbank

Par Latcredit.lv

LatCredit naudas aizdevumu ir ērti noformēt jebkuram, kas nonācis naudas grūtībās. Tas aizņem tikai dažas minūtes Tava laika, bet, tiklīdz Tavs pieprasījums tiek apstiprināts, naudu saņem vien 15 minūšu laikā. Lai arī LatCredit nav tik lielas pieredzes kā citām kredītiestādēm, klienti LatCredit vērtē pozitīvi un izvēlas aizņemties atkārtoti.
No LatCredit Tu vari aizņemties naudas summu no 50 EUR līdz 500 EUR un atmaksas termiņš ir no 7 līdz pat 30 dienām. Tomēr nepieciešamības gadījumā atmaksas termiņu ir iespējam pagarināt. To var pagarināt par 7 dienām, 14 vai pat 30 dienām.

Kā aizņemties Latcredit ātro kredītu?

Lai iegūtu LatCredit ātro kredītu, Tev jāatbilst vairākiem kritērijiem. Tev jābūt Latvijas Republikas rezidentam, kas sasniedzis vismaz 20 gadus. LatCredit veic aizdevumus personām līdz pensijas vecumam jeb 65 gadiem. Tev nedrīkst būt kavēti kredīta maksājumi vai pārkāptas parādsaistības, jo šādos gadījumos LatCredit aizdevumu neizsniedz. Tev ir vajadzīga patstāvīga darba vieta vai oficiāli regulāri ienākumi. Kā arī, Tev būs vajadzīgs bankas konts, mobilais telefons ar aktīvu numuru un elektroniskā pasta kastīte.

Cik daudz var aizņemties?

Līdzīgi kā citās kredītiestādēs, maksimālo aizdevuma summu Tu varēsi saņemt, pierādot savu godprātību. Tas nozīmē, ka pirmajā reizē aizņemoties no LatCredit varēsi saņemt maksimālo summu, kas sasniedz 250 EUR. Bet LatCredit piedāvā pirmo kredītu saņemt bez maksas, tas nozīmē, ka naudas summai netiek piemērota nekāda procentu likme un jāatdod būs tik, cik būsi aizņēmies. Katru nākamo reizi aizņemoties, naudas summai tiks piemērota 10% likme. Otrajā reizē aizņemoties no LatCredit, varēsi saņemt līdz 300 EUR, trešajā varēsi saņemt līdz 350 EUR. Aizņemoties ceturto reizi, varēsi saņemt maksimālo aizdevuma summu-500 EUR, ja visas iepriekšējās reizes nebūsi pārkāpis līgumsaistības ar LatCredit.

LatCredit kredīta atdošana

Kredīts, ko būsi aizņēmies no LatCredit ir jāatdod termiņa ietvaros. Parasti kredīta atdošanas laiks ir no 7 līdz 30 dienām. Tomēr, ja Tev rodas grūtības naudu atgriezt paredzētajā termiņā, LatCredit piedāvā iespēju naudas atgriešanas laiku pagarināt par 7, 14 vai pat 30 dienām. Pagarināšanu var veikt tik reizes, cik Tev tas ir nepieciešams, kā arī, maksa par termiņa pagarināšanu būs nemainīga, neatkarīgi no tā, cik reizes būsiet veicis pagarinājumu. Rēķinu vari atmaksāt Tev izdevīgā vietā un veidā, tas nozīmē, ka atmaksu vari veikt ar internetbankas starpniecību vai jebkurā bankas filiālē Latvijas teritorijā.

LatCredit darba laiki

LatCredit Tavu pieteikumu ātrajam kredītam izskatīs darba laikā. Uzņēmums darbojas visu nedēļu. Tā darba laiki ir: pirmdien līdz piektdien no 8:00-20:00, bet brīvdienās no 10:00-18:00. Pieteikties aizdevumam Tu vari jebkurā laikā, arī ārpus LatCredit darba laiku. Ja Tev rodas kādi jautājumi par kredīta saņemšanu vai rēķinu apmaksu, tad LatCredit darba laikā vari tos uzdot un Tev noteikti uz tiem atbildēs.

Kopvērtējums

Es uzskatu, ka LatCredit ir laba izvēla, ja nepieciešams ātrais kredīts, neskatoties uz to, ka uzņēmums ir jauns. LatCredit sniedz profesionālu apkalpošanu un tas nemaz nav laikietilpīgi. Klientam ir svarīgi saņemt ātru aizdevumu un LatCredit to noteikti sniedz jebkuram, kam tas ir nepieciešams.

LatCredit Reitings

LatCredit atsauksmes

LatCredit atsauksmes

Kredīta Procenti - 92%
Kredīta izsniegšanas ātrums - 91%
Uzņēmuma reputācija - 93%
Klientu apkalpošana - 91%
92

92%

TOP aizdevējs

92

Darba laiks

P…………………….08:00 – 22:00
O…………………….08:00 – 22:00
T……………………..08:00 – 22:00
C……………………..08:00 – 22:00
P……………………..08:00 – 22:00
S……………………..10:00 – 20:00
Sv……………………10:00 – 20:00