Smscredit.lv atsauksmes

Atsauksmes, par smscredit.lv ātro kredītu pakalpojumiem.

  • Saņemšanas laiks: 15min
  • Pirmais kredīts bez %:
  • Vecuma ierobežojums: 20-75
  • Max summa 1. reizē: 5-300€

smscredit atsauksmesPirmais kredīts bez procentiem: pirmais kredīts līdz 300€ bez procentiem!

Procentu likme mēnesī: 10.00 %

Aizdevuma aktivizēšanas maksa: 0.01€

Aizdevuma summa: no 5€ līdz 425€

Kredīta aizņemšanās termiņš: 1-30 dienas

Darba laiks: katru darba dienu un brīvdienās no 7:00 līdz 24:00

Vecuma ierobežojumi: 20-75 gadiem

Aizdevuma pagarināšana: precīzu aizdevuma pagarināšanas summu iespējams pārbaudīt savā smscredit.lv reģistrācijas profilā.

Aizdevuma saņemšanas laiks: 15 min

Soda sakcijas: ja kredīta atmaksa tiek kavēta, ir jāmaksā līgumsods 0.75% no kavētās kredīta summas, par katru kavēto dienu.

Aizdevēja konti: Citadele, DNB, Nordea, Norvik, Swedbank un Latvijas Pasts.

Par SMScredit.lv

Viena no vadošajām kredītu kompānijām Latvijā ir SMScredit.lv. Šī kompānija darbojas ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Zviedrijā, Dānijā, Somijā, Krievijā, Spānijā, Lielbritānijā un Kanādā. SMScredit.lv izsniedz ātros kredītus jau kopš 2008.gada un iesnieguši jau vairāk kā 2 miljonus kredītu dažādās valstīs.

Kā aizņemties no smscredit.lv?

Ar SMScredit.lv naudu aizņemties ir pavisam vienkārši. Naudu iespējams saņemt 15 minūšu laikā. Viss, kas Tev ir jādara, SMScredit.lv mājas lapā jāuzspiež sadaļai „Saņemt naudu”. Tur Tev būs jāaizpilda vienkārša reģistrācijas anketa. Prasīto aizpildi rūpīgi, lai nerodas grūtības ar naudas aizdevuma izsniegšanu. Tālāk vari pieteikt kredītu no 5 līdz pat 300 EUR pirmajā reizē. Arī apmaksas termiņu vari izvēlēties tādu, kas ir draudzīgs Tev- no 1 līdz 30 dienām. Ka sanemt smscredit.lv
SMScredit.lv aizdevuma summa var būt no 5 līdz pat 425 EUR. Tomēr, ja aizņemies pirmo reizi, maksimālā aizdevuma summa ir 300 EUR. Taču no pirmā aizdevuma jāatgriež tieši tik, cik esi aizņēmies. Otrajā un visās nākamajās reizēs, kad būs nepieciešams aizņemties, kredīta maksimālā summa būs 425 EUR. SMScredit.lv piedāvā iespēju saņemt vēl vienu aizdevumu pie jau esošās summas. Tas nozīmē, ja pirmo reizi aizņemoties, piemēram, 150 EUR, līdz termiņa apmaksas beigām Tev ir iespēja saņemt vel 150 EUR lielu aizdevumu.

Kā atmaksāt smscredit.lv ātro kredītu?

SMScredit.lv naudas aizdevuma atgriešana ir pavisam vienkārša. Kredītu vari apmaksāt pārskaitot naudu, izmantojot internetbankas starpniecību. Naudu vari atgriezt arī jebkurā bankas filiālē Latvijā, kādā no pasta stacijām vai Narvesen klientu apkalpošanas vietās. Ja ir radušās grūtības ar kredīta atdošu, tu savu ātro kredītu vari pagarināt samaksājot nelielu pagarināšanas maksu. Kredītu var pagarināt par 7, 14 vai 30 dienām.

Kredītu ir iespējams atmaksāt arī pa daļām (vairākos maksājumos). Tādā veidā Tu samazināsi kredīta apjomu. Attiecīgi ja nebūsi spējīgs atmaksāt visu kredītu līdz noteiktajam termiņam, varēsi pagarināt kredītu. Šajā situācijā pagarināšanas maksa samazināsies proporcionāli atlikušajai neatmaksātajai summai.

Kāpēc aizņemties naudu no SMScredit.lv?

Atbilde ir vienkārša – SMScredit.lv piedāvā izsniegt pirmo kredītu bez maksas (bez procentu likmes.) Jāatdod būs tieši tik, cik esi aizņēmies. SMScredit.lv komanda saprot, ka var rasties problēmas ar naudas atgriešanu paredzētajā termiņā, tāpēc naudas atgriešanas laiku iespējams pagarināt par 7, 14 vai pat 30 dienām. Vēl SMScredit.lv piedāvā iespēju saņemt papildus summu pie jau esošā kredīta, ja vēl neesat aizņēmies maksimālo aizdevuma summu. Pieteikuma izskatīšana un kredīta izsniegšana SMScredit.lv ir bez maksas.

Kas var aizņemties no smscredit.lv?

No SMScredit.lv aizņemties nevar jebkurš. Lai aizņemtos, Tev jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Turklāt, Tev jābūt patstāvīgam Latvijas iedzīvotājam ar bankas kontu kādā no Latvijas bankām. Tev nepieciešams aktīvs mobilā telefona pieslēgums. SMScredit.lv neizsniegs kredītu, ja Tev būs nenokārtotas kredītsaistības ar SMScredit.lv. Tātad, ja vēlies aizņemties no SMScredit.lv, pārliecinies, vai esi nokārtojis jebkādas kredītsaistības.

Smscredit.lv Reitings

Smscredit atsauksmes

Smscredit.lv atsauksmes

Kredīta Procenti - 90%
Kredīta izsniegšanas ātrums - 89%
Uzņēmuma reputācija - 94%
Klientu apkalpošana - 90%
91

91%

TOP kreditors

91

Darba laiks

P…………………….07:00 – 24:00
O…………………….07:00 – 24:00
T……………………..07:00 – 24:00
C……………………..07:00 – 24:00
P……………………..07:00 – 24:00
S……………………..07:00 – 24:00
Sv……………………07:00 – 24:00