Auto līzings


Auto līzings būs lieliska iespēja tikt pie sen kārota auto dažu stundu laikā. Attiecīgi auto kredīts būs ērts veids, kā tikt pie naudas, ja Tev jau pieder auto. Tu vari ieķīlāt savu auto un iegūt līdz pat 100% no sava auto vērtības. Pats labākais ir tas, ka varēsi turpināt braukt ar savu auto pat tad, ja tas būs ieķilāts.

Kreditori sakārtoti secībāReitingsSaņemšanas laiksPirmais kredīts bez %Maksimālā summa 1. reizēVecuma ierobežojumsDarba laiks
Uzzini vairāk1h200 – 15 000 € 18+08:00-20:00 10:00-17:00
Uzzini vairāk2h200 – 20 000 € 18 – 6509:00-18:00 nestrādā


auto lizingsAuto līzings
Auto līzings ir iespēja iegādāties auto, lietot to, taču norēķināties par to vēlāk. Tas ir līzings, kura laikā tiek veikti ikmēneša maksājumi, kas ir daļa no auto vērtības, termiņa beigās iegūstot auto savā īpašumā. Auto līzingam ir nepieciešama pirmā iemaksa, kas ir vismaz 10% no kopējās summas. Ir iespēja savu veco auto izmantot kā pirmo iemaksu.
Auto kredīts
Auto kredīts ir ātrais naudas aizdevums, kuru var iegūt pret automašīnas ķīlu. Lielākās priekšrocības šajā kredītā ir tās, ka persona, lai arī ieķīlājusi savu auto, drīkst turpināt lietot savu automašīnu. Nevajadzētu šo kredītu uzskatīt par aizdevumu, par kuru persona var iegādāties jaunu automašīnu, jo auto kredīts nav auto līzings!
Nosacījumi auto līzinga saņemšanai

 • Personai jābūt pilntiesīgam 18 gadus vecam Latvijas iedzīvotājam
 • Automašīnai, kuru vēlas ieķīlāt, jābūt reģistrētai uz aizdevuma ņēmēja vārda
 • Automašīna nedrīkst būt vecāka par 20 gadiem
 • Automašīnai nepieciešama derīga TA (tehniskā apskate)
 • Automašīnai nepieciešama spēkā esoša OCTA
 • Automašīnai ir jābūt Tavā īpašumā (nenomaksāts līzings neder)
 • Nosacījumi var mainīties atkarībā no konkrētā aizdevēja.

Auto kredīta vai auto līzinga saņemšana

Lai iegūtu aizdevumu pret auto ķīlu, būs nepieciešams apmeklēt kādu no auto aizdevumu sniedzošo uzņēmumu filiālēm vai arī apmeklēt kādu no augstāk minēto kreditēšanas iestāžu mājaslapām. Lai saņemtu kredītu, būs nepieciešami personu apliecinošs dokuments (pase vai eID karte).
Ja persona izvēlējusies pieteikties auto kredītam internetā, šī aizdevuma iegūšana notiek šādi:

 1. Dodies uz kredītiestādes mājaslapu un izvēlies sev nepieciešamo naudas summu.
 2. Aizpildi datus par sevi un savu automašīnu.
 3. Kredītiestāde izskatīs Tavu pieteikumu un stundas laikā sniegs atbildi par to, vai Tev tiks piešķirts kredīts.
 4. Ja ir saņemta pozitīva atbilde, līgumu var parakstīt elektroniski, vai arī doties uz tuvāko uzņēmuma filiāli un parakstīt līgumu personīgi.
 5. Tad, kad līgums būs parakstīts, kredītiestāde ar kurjerpastu nosūta dokumentus un pilnvaru uz CSDD par to, ka konkrētā automašīna tiek ieķīlāta.
 6. Tālāk Tev būs jādodas uz CSDD un jāparaksta attiecīgā pilnvara (maksa par pilnvaras izveidošanu ir ~28 EUR, kas ir valsts noteikta summa par šādu dokumentu noformēšanu).
 7. Pēc pilnvaras parakstīšanas CSDD darbinieki ievada šo dokumentu CSDD sistēmā, pēc kā kreditors saņems apstiprinājumu par dokumenta parakstīšanu.
 8. Tiklīdz kreditors būs saņēmis šo apstiprinājumu, Tu savā kontā saņemsi līgumā atrunāto naudas summu norādītajā bankas kontā.

Iegūt naudu ir viegli un ātri, pie tam tas tiek veikts bez liekiem abu darījumā iesaistīto pušu riskiem. Tādējādi rodot iespēju kreditoriem gan samazināt procentus, gan izsniegt aizdevumus personām ar sabojātu kredītvēsturi vai bez regulāriem ieņēmumiem.
Ja ir vēlme uzzināt sīkāk to, kā strādā katra kredītiestāde un kādi ir viņu nosacījumi, tad vienkārši apskaties augstāk esošo tabulu, izvēlies kreditoru un spied „Lasīt vairāk”.